PBRent - wynajem przyczep do transportu motocykla

Przewóz jednośladów w bezpieczny sposób, to nie lada wyzwanie. W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne przyczepy – lawety do transportu motocykli.

Przyczepa do motocykla to świetne rozwiązanie na dalekie wyjazdy, pozwoli nam to bezpiecznie zabrać ze sobą jednoślad na wakacje. Dzięki temu, możemy zorganizować wyjazd rodzinny lub ze znajomymi, nie odbierając sobie przyjemności z jazdy motocyklem. Po dotarciu na miejsce, w dowolnej chwili, istnieje możliwość zamiany pojazdów i długich przejażdżek.

Wynajem przyczepy do przewozu motocykla czy quada to najlepsza i najtańsza forma transportu tego typu pojazdów. Przyczepy które można u nas wynająć posiadają ubezpieczenie OC i AC, na życzenie otrzymują Państwo zgodę na wyjazd za granicę. Do każdej wypożyczanej przyczepy otrzymują Państwo odpowiednią ilość pasów ładunkowych oraz pomoc i porady w zakresie bezpiecznego transportu towarów.

Transport motocykli

Przyczepa MOTO3 – to specjalistyczna przyczepa z trzema najazdami do przewozu trzech motocykli. Niska masa własna pozwala załadowanie jednośladów o łącznej masie do 610kg!

  • Wynajem na dobę 50zł
  • Wynajem na weekend 120zł (od piątku do poniedziałku)
  • Wynajem na tydzień: 300zł

Transport motocykli i quadów.

Przyczepa platforma – to specjalistyczna przyczepa uchylna o szerokim zastosowaniu. Dzięki sporym rozmiarom, może służyć zarówno do przewozu motocykli jak i quadów. Przyczepa wyposażona jest w metalowy najazd oraz specjalne uchwyty mocujące w podłodze.

  • Wynajem na dobę 50zł
  • Wynajem na weekend 120zł (od piątku do poniedziałku)
  • Wynajem na tydzień: 300zł

PBRent - Wypożyczalnia przyczep i bagażników w Krakowie.

Nasza firma pojawiła się na rynku w 2018 r., od tego czasu obsłużyliśmy już setki Klientów, a przyczepy, które Klienci od nas wypożyczyli przewiozły już kilkadziesiąt ton towarów różnego rodzaju. W naszej firmie dbamy o jakość obsługi Klienta i jakość naszego sprzętu, każda z naszych przyczep jest regularnie przeglądana i serwisowana, a każdy z naszych Klientów obsługiwany najlepiej jak to możliwe!

0
różnych przyczep w ofercie
0
rekordowa liczba wynajmów miesięcznie