PBRent - wynajem przyczep towarowych z plandeką.

Przyczepa towarowa z plandeką, to najbardziej popularny rodzaj przyczepy samochodowej. Uniwersalne zastosowanie, pozwala w bezpieczny sposób, przewozić dowolny rodzaj ładunku. Dzięki plandece towar jest zabepieczony przed działaniem warunków atmosferycznych, a zaraz lekkość plandeki nie wpływa negatywnie na masę całego pojazdu.

Przyczepa towarowa z plandeką to świetne rozwiązanie podczas remontu, przeprowadzki oraz na dalekie wyjazdy, pozwoli nam to bezpiecznie zabrać ze sobą np. kajak, rowery, większe bagaże lub sprzęt do nurkowania. 

Wynajem przyczepy towarowej z plandeką w PBRent to najlepsza i najtańsza forma transportu większej ilości rzeczy. Korzystając z wynajętej przyczepy, zyskują Państwo niezaleność. Przyczepy które można u nas wynająć posiadają ubezpieczenie OC i AC, na życzenie otrzymują Państwo zgodę na wyjazd za granicę. Do każdej wypożyczanej przyczepy otrzymują Państwo odpowiednią ilość pasów ładunkowych oraz pomoc i porady w zakresie bezpiecznego transportu towarów.

Przyczepa towarowa z plandeką

Niska masa własna pozwala na załadowanie towarów o łącznej masie do 600kg!

  • Wynajem na dobę 50zł
  • Wynajem na weekend 120zł (od piątku do poniedziałku)
  • Wynajem na tydzień: 300zł

Przyczepa towarowa z plandeką

  • Wynajem na dobę 50zł
  • Wynajem na weekend 120zł (od piątku do poniedziałku)
  • Wynajem na tydzień: 300zł

PBRent - Wypożyczalnia przyczep i bagażników w Krakowie.

Nasza firma pojawiła się na rynku w 2018 r., od tego czasu obsłużyliśmy już setki Klientów, a przyczepy, które Klienci od nas wypożyczyli przewiozły już kilkadziesiąt ton towarów różnego rodzaju. W naszej firmie dbamy o jakość obsługi Klienta i jakość naszego sprzętu, każda z naszych przyczep jest regularnie przeglądana i serwisowana, a każdy z naszych Klientów obsługiwany najlepiej jak to możliwe!

0
różnych przyczep w ofercie
0
rekordowa liczba wynajmów miesięcznie