Wypożyczalnia przyczep PBRent Kraków cennik

Oferowane przez nas przyczepy towarowe i kempingowe są w pełni sprawne i regularnie serwisowane. Dbamy o to, aby Wynajmujący nie martwił się jakiekolwiek problemy na trasie. Każda z naszych przyczep posiada ubezpieczenie assistance, aby podczas wyjazdów zagranicznych można było podróżować bez żadnych obaw. 

Przyczepy towarowe

Dowiedz się więcej na temat oferowanych przyczep towarowych klikając w obrazek powyżej.

Przyczepy kempingowe

Dowiedz się więcej na temat oferowanych przyczep kempingowych klikając w obrazek powyżej.

Cennik wynajmu przyczep towarowych

Rodzaj przyczepy Cena za 24h Wynajem na tydzień Rezerwacja
Przyczepa towarowa z plandeką (260x125x150cm) 60zł 400zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa towarowa bez plandeki (210x110x40cm) 50zł 300zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa towarowa z pokrywą (210x110x70cm) 60zł 400zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa do przewozu motocykli (3 motocykle) 60zł 400zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa dwuosiowa (300x150x35cm) 60zł 400zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa uchylna jednoosiowa (380x180x30cm) 70zł 450zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa uchylna jednoosiowa (260x160x25cm) 70zł 450zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa laweta samochodowa (410x200x) (DMC 2700kg) 100zł 600zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa laweta samochodowa (410x200x) (DMC 2000kg) 100zł 600zł Zarezerwuj on-line
Przyczepa dłużyca (6m) 70zł 450zł Zarezerwuj on-line
Wynajem pasów ładunkowych wraz z przyczepą. w cenie w cenie
Wynajem siatki transportowej wraz z przyczepą. w cenie w cenie
Wynajem stojaka motocyklowego wraz z przyczepą. 15zł 60 zł
Wynajem uchwytu rowerowego wraz z przyczepą. 15zł 60 zł

Cennik wynajmu przyczep kempingowych

Rodzaj przyczepy Cena za dobę
Przyczepa ADRIA 542 (6 osobowa, DMC 1300kg) 150 - 250zł Dowiedz się więcej
Przyczepa KNAUS (4 osobowa, DMC 1000kg) 130 - 220zł Dowiedz się więcej

Siedziba naszej firmy znajduje się na północy Krakowa przy ul. Opolskiej 12 w dzielnicy Prądnik biały, w sąsiedztwie Bronowic i Azorów. W bliskiej okolicy naszej firmy znajdują się takie sklepy jak IKEA, Castorama, OBI, Max Fliz, galeria Bronowice, Meble Bodzio, Makro.

Jeśli zatem planujesz remont lub budowę domu i potrzebujesz wynająć przyczepę koniecznie skorzystaj z usług PBRent wypożyczalnia przyczep i bagażników.

Jeśli twój samochód posiada zamontowany hak holowniczy nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z usługi wynajmu przyczepki samochodowej. Oferowane do wynajęcia przyczepy w PBRent wypożyczalnia przyczep i bagażników, to przyczepy lekkie o DMC od 300 do 750kg, wystarczy zatem że posiadasz prawo jazdy kat. B. Wszystkie przyczepy, które oferujemy na wynajem w Krakowie posiadają OC i AC

PBRent wypożyczalnia przyczep w Krakowie dzięki swoim usługom może ułatwić remont i budowę domu.

Naszymi Klientami zazwyczaj są osoby planujące wynajem przyczepy w Krakowie, mimo tego że mieszkają w miejscowościach i gminach ościennych takich jak Zielonki, Trojanowice, Modlnica, Modlniczka, Węgrzce Michałowice, Batowice, Wawrzeńczyce, Proszowice, Rząska, Krzeszowice, Rudawa, Słomniki, Skawina, Krzeszowice, Zabierzów, Kocmyrzów-Luborzyca, Czernichów, Mogilany, Jerzmanowice-Przeginia, Skała, Wielka Wieś, Świątniki Górne, Iwanowice, Igołomia-Wawrzeńczyce, Sułoszowa.

Niska cena za wynajem przyczepy w Krakowie nie obciążą budżetu remontowego, a pozwala skutecznie i bezpiecznie przewieźć każdy gabarytowy towar. Nasza wypożyczalnia jako jedyne bezpłatnie użycza swoim Klientom specjalistyczne pasy do zabezpieczania ładunku.

 

W PBRent wypożyczalnia przyczep w Krakowie dbamy o jakość świadczonych usług, wszystkie nasze przyczepy są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, wszelkie awarie i usterki usuwane są na bieżąco, a w przypadku gdy przyczepa jest nadmiernie zużyta, zostaje ona wymieniona na nową. W przeciwieństwie do wypożyczalni przyczep na stacji benzynowej jak circle k czy Orlen, dokładamy wszelkich starań aby nasz sprzęt był dostępny i sprawny w każdej chwili gdy potrzebuje go Klient.

Wszystkie wydania i odbiory muszą być poprzedzone kontaktem telefonicznym.

PBRent - Wypożyczalnia przyczep i bagażników w Krakowie.

Nasza firma pojawiła się na rynku w 2018 r., od tego czasu obsłużyliśmy już setki Klientów, a przyczepy, które Klienci od nas wypożyczyli przewiozły już kilkadziesiąt ton towarów różnego rodzaju. W naszej firmie dbamy o jakość obsługi Klienta i jakość naszego sprzętu, każda z naszych przyczep jest regularnie przeglądana i serwisowana, a każdy z naszych Klientów obsługiwany najlepiej jak to możliwe!