PBRent Wypożyczalnia przyczep Kraków

Przyczepa towarowa z plandeką

Przyczepa towarowa z plandeką wynajem

Bez wątpienia jest to najbardziej uniwersalna przyczepa. Jej główna zaletą jest możliwość transportu ładunku który jest wyższy od burt. Dodatkowo podczas transportu pod plandeką zyskujemy zabezpieczenie przed deszczem, wiatrem czy śniegiem. Przyczepa towarowa z plandeką posiada bardzo prostą konstrukcję opartą na stelażu aluminiowym lub stalowym. Dzięki temu konstrukcja jest w pełni stabilna i choć wiatr z pewnością utrudni jazdę, na pewno będzie ona bezpieczna.

pbrent wypozyczalnia przyczep krakow

Zarezerwuj przyczepę on-line 24h na dobę!

Tylko w PBRent Wypożyczalnia przyczep masz możliwość zarezerwowania przyczepy całkowicie on-line i dokonania płatności. Dzięki temu zyskujesz pewność, że przyczepa będzie na Ciebie czekać w wybranym terminie. Dodatkowo, tylko w PBRent masz możliwość zwrotu przyczepy 24h na dobę, dzięki czemu unikasz kłopotu z parkowaniem jej pod swoim blokiem lub domem.

Już teraz wybierz datę i godzinę w panelu obok, aby poznać cenę i dokonać rezerwacji!

Poszukujesz kompaktowej przyczepy towarowej w Krakowie? Wynajem przyczep towarowych to idealne rozwiązanie dla osób, które maja do przewiezienia dowolny towar. Plandeka przyczepy towarowej zabezpieczy twój ładunek podczas transportu. Niewielka ilość miejsca potrzebna do parkowania przyczepy to kolejna zaleta korzystania z tego typu transportu. Wynajem przyczepy towarowej w Krakowie jest łatwy i wygodny, a koszt wynajmu jest bardzo konkurencyjny.