Przyczepa laweta wynajem


Przyczepa laweta wynajem

Jeśli poszukujesz bezpiecznego sposobu na transport uszkodzonego samochodu lub pojazdu, który jest zabytkowy i nie chcesz, aby poruszał się na swoich kołach. Zdecydowanie zainteresuje Cię oferta wynajmu przyczepy lawety. Przyczepa laweta wynajemto specjalistyczna przyczepa, której konstrukcja pozwala na wjechanie pojazdem. Przyczepa laweta dostępna na wynajem w PBRent Wypożyczalnia przyczep, to laweta posiadająca pełną i płaską podłogę oraz małe, 10 calowe koła. Dzięki temu nasza laweta na wynajem sprawdzi się również w innych przypadkach. 

W PBRent Wypożyczalnia przyczep oferujemy wynajem lawet o następujących wymiarach:
Długość 450cm, szerokość 210cm, DMC 2000kg

Długość 450cm, szerokość 210cm, DMC 2000kg

Wypozyczalnia lawet samochodowych krakow

Zarezerwuj przyczepę on-line 24h na dobę!

Tylko w PBRent Wypożyczalnia przyczep masz możliwość zarezerwowania przyczepy całkowicie on-line i dokonania płatności. Dzięki temu zyskujesz pewność, że przyczepa będzie na Ciebie czekać w wybranym terminie. Dodatkowo, tylko w PBRent masz możliwość zwrotu przyczepy 24h na dobę, dzięki czemu unikasz kłopotu z parkowaniem jej pod swoim blokiem lub domem.

Już teraz wybierz datę i godzinę w panelu obok, aby poznać cenę i dokonać rezerwacji!

Chcesz przewieźć pojazd lub ładunek o większym gabarycie? Przyczepa laweta wynajem to idealne rozwiązanie dla osób, które maja do przewiezienia samochód lub dowolny towar o większym gabarycie. Wszak, do holowania przyczepy lawety potrzebny będzie samochód o większej dopuszczalnej masie całkowitej przyczepy, to na pewno nie będzie to stanowiło problemu z coraz większą popularnością samochodów typu SUV. Jeżeli jednak nie posiadasz samochodu z hakiem, warto rozważyć wynajem samochodu.  Wynajem przyczepy lawety w Krakowie jest łatwy i wygodny, a koszt wynajmu jest bardzo konkurencyjny.