PBRent Wypożyczalnia przyczep Kraków

Wynajem lawet do przewozu samochodów

Wypożyczalnia lawet samochodowych Kraków

Potrzebujesz przetransportować uszkodzony samochód lub odwieźć swojego klasyka do lakiernika?
Jeśli posiadasz odpowiedni samochód z hakiem, możesz wynająć naszą lawetę.

Pozostań niezależny i przetransportuj samochód we własnym zakresie.

Oferowane przez nas lawey są regularnie serwisowane. Dbamy o to, aby Wynajmujący nie martwił się o jakiekolwiek problemy w trasie. 

Lawety samochodowe sprawdzają się również przy transporcie dużych elementów jak domki drewniane, bele drewniane czy wózki widłowe. 

Cennik wynajmu lawet

NazwaCena
Wynajem Lawety na 24h100 złZarezerwuj on-line

Wynajem lawety samochodowej Kraków

PBRent to najlepsza wypożyczalnia o najwyższym standardzie obsługi, dlatego oferujemy wynajem lawet samochodowych o różnych właściwościachktóre sprawdzą się w każdej sytuacji. Zróżnicowane DMC oraz pełne wypełnienie podłogi ułatwiają transport nie tylko samochodów.

Nasze lawety samochodowe można wynająć w mieście Kraków przy ul. Opolska 12. 

Jako jedna z niewielu wypożyczalni lawet oferujemy możliwość zwrotu lawety 24h na dobę!

laweta samochodowa wynajem krakow wypozyczalnia lawet do transportu samochodu przewoz samochodu na lawecie krakow 1 przyczepy wynajem
Wypozyczalnia lawet samochodowych krakow

Wypożyczalnia lawet samochodowych cennik

Cena wynajmu lawety samochodowej jest zróżnicowana, zależnie od okresu wynajmu. Z reguły jednak cena za dobę to 100zł. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do potrzeb Klientów, dlatego można wynająć autolawetę nawet na krótszy okres w cenie nawet 70zł!

Holowanie i transport samochodu na lawecie.

Bez względu na to czy potrzebujesz przywieźć swój nowy samochód zza granicy, przetransportować swój samochód z Krakowa do Warszawy, a może przywieźć zepsute auto z Chorwacji, Włoch lub Grecji, wynajem lawety samochodowej jest najkorzystniejszym rozwiązaniem!

Kto może wynająć i prowadzić lawetę samochodową?

Nasza lawety samochodowe na wynajem posiadają różne DMC, dlatego możemy je dopasować do posiadanego przez Wynajmującego prawo jazdy czy pojazdu. Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy i wskażemy najlepsze rozwiązanie.