Wypożyczalnia lawet samochodowych Kraków

Potrzebujesz przetransportować uszkodzony samochód lub odwieźć swojego klasyka do lakiernika?
Jeśli posiadasz odpowiedni samochód z hakiem, możesz wynająć naszą lawetę.

Pozostań niezależny i przetransportuj samochód we własnym zakresie.

Oferowane przez nas lawey są regularnie serwisowane. Dbamy o to, aby Wynajmujący nie martwił się o jakiekolwiek problemy w trasie. 

Lawety samochodowe sprawdzają się również przy transporcie dużych elementów jak domki drewniane, bele drewniane czy wózki widłowe. 

Cennik wynajmu lawet

Nazwa Cena
Wynajem Lawety na 24h 100 zł Zarezerwuj on-line

Wynajem lawety samochodowej Kraków

PBRent to najlepsza wypożyczalnia o najwyższym standardzie obsługi, dlatego oferujemy wynajem lawet samochodowych o różnych właściwościachktóre sprawdzą się w każdej sytuacji. Zróżnicowane DMC oraz pełne wypełnienie podłogi ułatwiają transport nie tylko samochodów.

Nasze lawety samochodowe można wynająć w mieście Kraków przy ul. Opolska 12. 

Jako jedna z niewielu wypożyczalni lawet oferujemy możliwość zwrotu lawety 24h na dobę!

laweta samochodowa wynajem krakow wypozyczalnia lawet do transportu samochodu przewoz samochodu na lawecie krakow 1 przyczepy wynajem
laweta samochodowa wynajem krakow wypozyczalnia lawet do transportu samochodu przewoz samochodu na lawecie krakow przyczepy wynajem

Wypożyczalnia lawet samochodowych cennik

Cena wynajmu lawety samochodowej jest zróżnicowana, zależnie od okresu wynajmu. Z reguły jednak cena za dobę to 100zł. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do potrzeb Klientów, dlatego można wynająć autolawetę nawet na krótszy okres w cenie nawet 70zł!

Holowanie i transport samochodu na lawecie.

Bez względu na to czy potrzebujesz przywieźć swój nowy samochód zza granicy, przetransportować swój samochód z Krakowa do Warszawy, a może przywieźć zepsute auto z Chorwacji, Włoch lub Grecji, wynajem lawety samochodowej jest najkorzystniejszym rozwiązaniem!

Kto może wynająć i prowadzić lawetę samochodową?

Nasza lawety samochodowe na wynajem posiadają różne DMC, dlatego możemy je dopasować do posiadanego przez Wynajmującego prawo jazdy czy pojazdu. Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy i wskażemy najlepsze rozwiązanie.