Wypożyczalnia Bagażników PBRent

Nasza oferta wynajmu bagażników samochodowych skierowana jest przede wszystkim do osób aktywnych, które kochają sport i nie lubią ograniczeń. Wypożyczalnia przyczep i bagażników PBRent ma w swojej ofercie szeroką gamę rozwiązań do bezpiecznego i komfortowego przewozu rowerów, nart, czy desek snowboardowych.

Bez względu na rodzaj i markę pojazdu, bagażniki samochodowe, Uchwyty rowerowe na hak holowniczy samochodu, Bagażniki rowerowe na dach samochodu czy Bagażniki rowerowe na tylną klapę samochodu to doskonały sposób na zwiększenie przestrzeni ładunkowej.

Fani sportów wodnych i zimowych również znajdą u nas asortyment dla Siebie, w naszej ofercie znaleźć można propozycję wynajmu uchwytów na kajaki i narty.

Rowerowy na dach

Rowerowy na hak

Belki na relingi zintegrowane

Belki na relingi niezintegrowane

Wszystkie wydania i odbiory muszą być poprzedzone kontaktem telefonicznym.

PBRent - Wypożyczalnia przyczep i bagażników w Krakowie.

Nasza firma pojawiła się na rynku w 2018 r., od tego czasu obsłużyliśmy już setki Klientów, a przyczepy, które Klienci od nas wypożyczyli przewiozły już kilkadziesiąt ton towarów różnego rodzaju. W naszej firmie dbamy o jakość obsługi Klienta i jakość naszego sprzętu, każda z naszych przyczep jest regularnie przeglądana i serwisowana, a każdy z naszych Klientów obsługiwany najlepiej jak to możliwe!