Wypożyczalnia autolawet Kraków

Potrzebujesz przetransportować uszkodzony samochód lub odwieźć swojego klasyka do lakiernika?
Wynajem autolawety to rozwiązanie umożliwiające transport samochodu nawet jeśli posiadasz tylko prawo jazdy kategorii B.

Usługi holowania pojazdów nie należą do najtańszych, dzięki nam zyskujesz swobodę czasową w przystępnej cenie. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług pomocy drogowej ale ich ceny są dla Ciebie za wysokie, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem autolawet w naszej wypożyczalni w Krakowie.

Oferowane przez nas autolawety są regularnie serwisowane. Dbamy o to, aby Wynajmujący nie martwił się o jakiekolwiek problemy w trasie. 

Każda z naszych autolawet posiada ubezpieczenie assistance, aby podczas wyjazdów zagranicznych można było podróżować bez żadnych obaw. 

autolaweta pbrent krakow wynajem autolawet

Wybierz termin i zarezerwuj wynajem Autolawety on-line w mniej niż 5 minut!

Prosimy pamiętać, że godzina odbioru Autolawety musi przypadać w godzinach pracy wypożyczalni.

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00, Sobota 8:00 – 14:00. 

Ustalenie indywidualnych godzin, prosimy ustalać przed rezerwacją.

Cena wynajmu Autolawety

Cena za Wynajem Autolawety w wypożyczalni PBRent w Krakowie jest uzależniona od czasu trwania wynajmu.

Jeśli potrzebujemy przewieźć samochód na krótkim dystansie i planujemy, iż uda się to zrobić w czasie do 6 godzin – koszt wynajmu Autolawety wynosi 150zł. Jeśli jednak potrzebujemy wynająć Autolawetę na okres 24 godzin należy liczyć się z kosztem na poziomie 250zł. W tej cenie otrzymujemy pojazd czysty, zatankowany i przygotowany do drogi. Zwracając pojazd należy go oddać w takim samym stanie czyli czysty i z pełnym zbiornikiem paliwa.

Poniżej znajduje się szczegółowy cennik wynajmu Autolawety.

Okres wynajmu Cena Limit km
Wynajem Autolawety na 6h 150 zł 200 km Zarezerwuj on-line
Wynajem Autolawety na 12h 180 zł 400 km Zarezerwuj on-line
Wynajem Autolawety na 12h 200 zł 800 km Zarezerwuj on-line
Wynajem Autolawety na 24h 250 zł 1000 km Zarezerwuj on-line
Wynajem Autolawety na 24h 300 zł 1500 km Zarezerwuj on-line
Kaucja zwrotna 1000 zł

Podane wartości netto, w systemie rezerwacji pojawią się ceny brutto.

Wynajem autolawety w mieście Kraków

Jeśli potrzebujesz przewieźć samochód lub większy towar, dobrze trafiłeś! PBRent Wypożyczalnia w Krakowie posiada w swojej ofercie przyczepy lawety i Autolawety, które możesz prowadzić posiadając prawo jazdy kat. B. Chyba każdy Kierowca użytkując swój samochód, trafił na sytuację w której jego samochód ulega awarii i musi zostać przewieziony do serwisu, wtedy konieczne okazuje się skorzystanie z usługi wynajmu lawety lub Autolawety.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie autolawety?

Najważniejszą rzeczą, na jaką trzeba zwrócić uwagę to wyposażenie Autolawety. Do prawidłowego transportowania pojazdów na wynajętej Autolawecie niezbędne są najazdy, pasy transportowe, blokady pod koła oraz sprawna wciągarka, która umożliwi nam bezpieczne załadowanie samochodu.

Dodatkowo, jeśli planujemy dalszą podróż Autolawetą – warto zwrócić uwagę czy wynajmowany pojazd wyposażony jest w radio, klimatyzację oraz regulację fotela Kierowcy w kilku płaszczyznach.

Istotnym elementem podczas wynajmu Autolawety jest sprawdzenie, czy Wypożyczalnia Autolawet posiada pełne ubezpieczenie OC i AC dla wynajmowanego pojazdu oraz pakiet Assistance, który zapewni nam bezpieczeństwo w podróży.

Oferowane na wynajem Autolawety w PBRent Wypożyczalnia Przyczep i Autolawet wyposażone są również w specjalne poduszki pneumatyczne zapewniające lepsze prowadzenie po załadowaniu przewożonego samochodu.

Właściwości techniczne

autolaweta pbrent krakow wynajem autolawet renault master

Wynajem Autolawety kaucja

Planując wynajem Autolawety w PBRent Wypożyczalnia Przyczep i Autolawet musimy liczyć się z koniecznością opłacenia kaucji.
Kaucja za wynajem Autolawety wynosi 1000zł i musi zostać opłacona w całości w gotówce w momencie odbioru pojazdu z siedziby firmy. Kaucja zwracana jest wynajmującemu w momencie zwrotu Autolawety.

Jakie są warunki i wymagania do wynajęcia Autolawety?

Planując wynajem Autolawety należy pamiętać iż wymagane będzie okazanie dowodu osobistego i prawo jazdy. W momencie odbioru autolawety sporządzona zostanie umowa najmu, a Klient będzie musiał się zapoznać z regulaminem wynajmu autolawet w PBRent Wypożyczalnia przyczep i Autolawet.

Warto zapoznać się z tym dokumentem przed przybyciem do Wypożyczalni Autolawet, gdyż znacznie przyśpieszy to proces obsługi i wydanie pojazdu.

Wyposażenie pojazdu

autolaweta pbrent krakow wynajem autolawet renault master kategoria b

Wynajem Autolawety Kraków

PBRent to wypożyczalnia o najwyższym standardzie obsługi, dlatego oferujemy wynajem autolawety, która sprawdzi się w każej sytuacji, a dzięki niskiemu DMC może prowadzić ją każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B. Naszą autolawetę można wynająć w mieście Kraków przy ul. Opolska 12. Jako jedna z niewielu wypożyczalni autolawet oferujemy możliwość zwrotu autolawety 24h na dobę!

Wypożyczalnia Autolawet Małopolska

Z naszych usług korzysta wielu Klientów nie tylko z Krakowa, z powodzeniem wynajmujemy nasze autolawety Klientom z całej Małopolski. Jeśli poszukujesz autolawety na wynajem w miejsowości Zielonki, Bibice, Modlnica, Krzeszowice, Kryspinów, Liszki, Cholerzyn, Libertów, Wieliczka, Niepołomice, Kocmyrzów, Kłaj, Myślenice, Zabierzów, Skawina, Węgrzce, Słomniki, Michałowice, Tarnów, Gorlice to świetnie trafiłeś! W naszej firmie posiadamy duży parking, bez kłopotu będziesz mógł zostawić swój samochód na strzeżonym parkingu.

Kto może wynająć i prowadzić Autolawetę?

Nasze autolawety posiadają niskie DMC – do 3,5t, dzięki temu każdy Kierowca posiadający prawo jazdy kategorii B może bez dodatkowych uprawnień je prowadzić i transportować swój lub znajomego samochód.