Wypożyczalnia autolawet Kraków

Potrzebujesz przetransportować uszkodzony samochód lub odwieźć swojego klasyka do lakiernika?
Wynajem autolawety to rozwiązanie umożliwiające transport samochodu nawet jeśli posiadasz tylko prawo jazdy kategorii B.

Usługi holowania pojazdów nie należą do najtańszych, dzięki nam zyskujesz swobodę czasową w przystępnej cenie. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług pomocy drogowej ale ich ceny są dla Ciebie za wysokie, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem autolawet w naszej wypożyczalni w Krakowie.

Oferowane przez nas autolawety są regularnie serwisowane. Dbamy o to, aby Wynajmujący nie martwił się o jakiekolwiek problemy w trasie. 

Każda z naszych autolawet posiada ubezpieczenie assistance, aby podczas wyjazdów zagranicznych można było podróżować bez żadnych obaw. 

autolaweta pbrent krakow wynajem autolawet

Właściwości techniczne

autolaweta pbrent krakow wynajem autolawet renault master

Wyposażenie pojazdu

autolaweta pbrent krakow wynajem autolawet renault master kategoria b

Wybierz termin i zarezerwuj wynajem Autolawety on-line w mniej niż 5 minut!

Prosimy pamiętać, że godzina odbioru Autolawety musi przypadać w godzinach pracy wypożyczalni.

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00, Sobota 8:00 – 14:00. 

Ustalenie indywidualnych godzin, prosimy ustalać przed rezerwacją.

Cennik wynajmu autolawety

Nazwa Cena Limit km
Wynajem Autolawety na 6h 150 zł 200 km Zarezerwuj on-line
Wynajem Autolawety na 12h 180 zł 400 km Zarezerwuj on-line
Wynajem Autolawety na 12h 200 zł 800 km Zarezerwuj on-line
Wynajem Autolawety na 24h 250 zł 1000 km Zarezerwuj on-line
Wynajem Autolawety na 24h 300 zł 1500 km Zarezerwuj on-line
Opłata za 1km ponad limit 0,20 zł
Opłata za 1km VIATOLL (tylko z przyczepą) 0,20 zł
Kaucja zwrotna 1000 zł

Podane wartości netto, w systemie rezerwacji pojawią się ceny brutto.

Wynajem autolawety Kraków

PBRent to wypożyczalnia o najwyższym standardzie obsługi, dlatego oferujemy wynajem autolawety, która sprawdzi się w każej sytuacji, a dzięki niskiemu DMC może prowadzić ją każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B. Naszą autolawetę można wynająć w mieście Kraków przy ul. Opolska 12. Jako jedna z niewielu wypożyczalni autolawet oferujemy możliwość zwrotu autolawety 24h na dobę!

Wypożyczalnia autolawet Małopolska

Z naszych usług korzysta wielu Klientów nie tylko z Krakowa, z powodzeniem wynajmujemy nasze autolawety Klientom z całej Małopolski. Jeśli poszukujesz autolawety na wynajem w miejsowości Zielonki, Bibice, Modlnica, Krzeszowice, Kryspinów, Liszki, Cholerzyn, Libertów, Wieliczka, Niepołomice, Kocmyrzów, Kłaj, Myślenice, Zabierzów, Skawina, Węgrzce, Słomniki, Michałowice, Tarnów, Gorlice to świetnie trafiłeś! W naszej firmie posiadamy duży parking, bez kłopotu będziesz mógł zostawić swój samochód na strzeżonym parkingu.

Wypożyczalnia autolawet cennik

Cena wynajmu autolawety jest zróżnicowana, zależnie od okresu wynajmu. Z reguły jednak cena za dobę to 250zł. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do potrzeb Klientów, dlatego można wynająć autolawetę nawet na krótszy okres w cenie nawet 150zł!

Holowanie i transport samochodu na lawecie.

Bez względu na to czy potrzebujesz przywieźć swój nowy samochód zza granicy, przetransportować swój samochód z Krakowa do Warszawy, a może przywieźć zepsute auto z Chorwacji, Włoch lub Grecji, wynajem autolawety jest najkorzystniejszym rozwiązaniem!

Kto może wynająć i prowadzić autolawetę?

Nasze autolawety posiadają niskie DMC – do 3,5t, dzięki temu każdy Kierowca posiadający prawo jazdy kategorii B może bez dodatkowych uprawnień je prowadzić i transportować swój lub znajomego samochód.